Sepetim
( 0 Ürün ) -0,00 TL

0,00 TL
Sepet Toplamı:

Garanti ve İade Şartları


 Ürün Garantisi


yatakortusu.com sitesinden almış olduğunuz ürünler yatakortusu.com garantisi altındadır. Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kurye ile tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

Cihazların garantileri ise markalarına göre bölge yetkili servisleri tarafından tamir edilmektedir.

 İade Şartları


İade kuralları kapsamında sipariş size ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde sebebini iade formunda belirterek iade gönderimi yapabilirsiniz.

 Genel iade şartları aşağıdaki gibidir ;

  1. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve fatura arkasında yer alan iade sebeplerini içeren form doldurulmuş şekilde gönderilmelidir.
  4. İade etmek istediğiniz ürün için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ancak size ürünü gönderdiğimiz kargo ile iade etmeniz durumunda bu geçerlidir.Size ürünü ulaştıran kargo şirketi dışında gönderim yapmanız durumunda ise kargo ücreti size aittir.İlgili kargoya ulaşarak ürün gönderimi yapmanız ücretsiz kargo hizmetini sağlamaktadır.Kargonun tarafımızdan yönlendirme isteyerek ürünün geri gönderimini sağladığınızda kargo ücreti size aittir.Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, 12 haneli gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir.
  5. 385 sayılı vergi üsul kanunu tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.